Lauko apšvietimas
Viena svarbiausių priežasčių, galvojant, ar verta investuoti į lauko apšvietimą, yra tai, kad trūksta laiko juo mėgautis. Naudojamas lauko apšvietimas bus naktį ir tamsiu paros metu, o daugiausia veiklos mes nuveikiame dieną. Lauko apšvietimas, kaip ir laistymo sistemos įrengimas, yra dar vienas aplinkos tvarkymo ir kraštovaizdžio kūrimo ir pritaikymo sritis, reikalaujanti specifinių žinių bagažo. Tam, kad sėkmingai suprojektuotumėme ir sumontuotume žemos įtampos apšvietimo sistemas, būtinas supratimas apie elektrines varžas, transformatorius, šviestuvų tipus ir jų pastatymo vietas, vandeniui nepralaidžius sujungimus ir šviesos intensyvumo paskirstymą.
Dizainas
Vienas didelis žemos įtampos lauko apšvietimo privalumas yra lankstumas. Kadangi kraštovaizdis keičiasi, augalai auga ir naudojant teritoriją pasikeičia sklypo erdvių funkcijos, svarbu turėti galimybę nesunkiai ir lengvai perkelti lauko apšvietimo taškus į kitą norimą vietą be didelių problemų. Nesvarbu, ar laiko apšvietimas įrengiamas ant sienų, pakabinamas ant medžių, įkasamas į dirvožemį ar statomas po atviru dangumi, apšvietimo taškai turi būti išdėstyti, kad būtų lengva juos prižiūrėti. Galimybė lengvai nuvalyti, pakoreguoti šviestuvo ar pakeisti lemputę yra labai svarbi. Jeigu lauko apšvietimo elementai naudojami palengvinti eismą, jie nuolat būna vietose, kur daug žmonių, šviestuvai turi būti patvarūs ir apsaugoti nuo sugadinimo.
Be to, kad lauko apšvietimas padeda ilgiau grožėtis sutvarkytu ir apželdintu sklypu, kitas tikslas dažnai yra saugumas. Kartais gali prireikti papildomo darbo ir nedidelių investicijų, kad šios dvi lauko apšvietimo savybės papildytų viena kitą. Takų, laiptų ir sienų apšvietimas padeda pabrėžti galimai pavojingas vietas sklype ir taip užtikrinti patogų ir saugų naudojimąsi sutvarkyta teritorija, kartu paryškinant svarbiausius sklypo akcentus.